Agenda Subprefectului Adina Moiseanu

Agenda subprefectului- luna Decembrie 2020

Joi, 24 decembrie 2020

11.00 ședință cu DSP și manageri unități sanitare

12.00 ședință de lucru Serviciul Permise și Înmatriculări Auto

Miercuri, 23 decembrie 2020

10.00 ședință de lucru Serviciul Pașapoarte

11.00 videoconferință campanie de vaccinare anti-Covid

Marți, 22 decembrie 2020

10.00 participare ceremonie Ziua Revoluției

17.00 videoconferință campanie de vaccinare anti-Covid

Vineri, 18 decembrie 2020

9.30 ședință structurile MAI

13.30 ședință extraordinară CJSU

Joi, 17 decembrie 2020

10.00 ședință de lucru

14.00 ședință campanie de vaccinare Covid-19

Miercuri, 16 decembrie 2020

10.00 activități curente

15.00 ședință extraordinară CJSU

Marți, 15 decembrie 2020

10.00 ședință de lucru Serviciul Pașapoarte

14.30 ședință extraordinară CJSU

Luni, 14 decembrie 2020

11.00 ședință de lucru Serviciul Permise și Înmatriculări Auto

Vineri, 11 decembrie 2020

9.30 ședință structuri MAI

16.30 videoconferință MAI

Joi, 10 decembrie 2020

10.00 ședință de lucru

11:30 activități curente

Miercuri, 9 decembrie 2020

10:00 activități curente

12:00 ședință de lucru

Marți, 8 decembrie 2020

9:00 ședință de lucru Serviciul Permise și Înmatriculări Auto

12:00 ședință DSP și ISU

Luni, 7 decembrie 2020

9:00 ședință de lucru Serviciul Pașapoarte

14:00 ședință extraordinară CJSU

Vineri, 4 decembrie 2020

10:00 videoconferință MAI organizare alegeri parlamentare

12:00 videoconferință MAI – măsuri prevenire SARS CoV-2

Joi, 3 decembrie 2020

09:30 ședință de lucru alături de DSP

13:00 videoconferință MAI organizare alegeri parlamentare

Miercuri, 2 decembrie 2020

10:00 ședință de lucru

14:00 ședință extraordinară CJSU

Agenda Subprefectului – luna Noiembrie 2020

Vineri, 27 noiembrie 2020

9:30 ședință structurile MAI

13:00 ședință extraordinară CJSU

Joi, 26 noiembrie 2020

10:00 ședință Serviciul Permise și Înmatriculări Auto

15:30 ședință extraordinară CJSU

Miercuri, 25 noiembrie 2020

10:00 ședință de lucru

12:00 activități curente

15:00 ședință  Serviciul Pașapoarte

Marți, 24 noiembrie 2020

9:30 ședință de lucru

12:00 activități curente

Luni, 23 noiembrie 2020

12:00 ședință de lucru

14:00 videoconferință organizare alegeri parlamentare

Vineri, 20 noiembrie 2020

9.30 ședință structurile MAI

12:00 activități curente

Joi, 19 noiembrie 2020

10:00 ședință de lucru

12:00 activități curente

Miercuri, 18 noiembrie 2020

10.00 ședință de lucru Serviciul Permise și Înmatriculări Auto

Marți, 17 noiembrie 2020

10.00 activități curente

12:00 ședință de lucru Serviciul Pașapoarte

Luni, 16 noiembrie 2020

9:00 activități curente

11:00 ședință de lucru

Vineri, 13 noiembrie 2020

9:30 ședință structurile MAI

13:00 ședință extraordinară CJSU

Joi, 12 noiembrie 2020

10:00 ședință de lucru

15:30 ședință extraordinară CJSU

Miercuri, 11 noiembrie 2020

10:00 activități curente

15:00 ședință extraordinară CJSU

Marți, 10 noiembrie 2020

9:30 ședință de lucru

12:00 activități curente

Luni, 16 noiembrie 2020

9:00 ședință de lucru

15:00 ședință extraordinară CJSU

Vineri, 13 noiembrie 2020

9:30 ședință structurile MAI

11:00 ședință extraordinară CJSU

Joi, 12 noiembrie 2020

13:00 videoconferință alături de președintele K. Iohannis și premierul L. Orban

16:00 videoconferință pregătiri alegeri

Miercuri, 11 noiembrie 2020

10:00 ședință de lucru Serviciul Permise și Înmatriculări Auto

15:00 videoconferință POAD

Marți, 10 noiembrie 2020

9:30 ședință de lucru Serviciul Pașapoarte

15:00 ședință extraordinară CJSU

Luni, 9 noiembrie 2020

15:00 videoconferință MAI

17:00 ședință extraordinară CJSU

Vineri, 6 noiembrie 2020

9:30 ședință structurile MAI

16:00 ședință extraordinară CJSU

Joi, 5 noiembrie 2020

11:00 ședință Fond Funciar

15:00 ședință extraordinară CJSU

Miercuri, 4 noiembrie 2020

10:00 activități curente

15:00 ședință extraordinară CJSU

Marți, 3 noiembrie 2020

12:00 videoconferință MAI

15:00 ședință extraordinară CJSU

Luni, 2 noiembrie 2020

9:00 activități curente

15:00 videoconferință MAI

17:00 ședință extraordinară CJSU

Agenda subprefectului- luna Octombrie 2020

Vineri, 30 octombrie 2020

9:30 ședință structurile MAI

10:00 ședință Colegiul Prefectural

12:00 ședință CJSU

Joi, 29 Octombrie 2020

12:00 ședință structurile MAI

15:00 ședință CJSU

Miercuri, 28 octombrie 2020

15:00 ședință CJSU

Marți, 27 octombrie 2020

10:00 ședință de lucru

15:00 ședință CJSU

Luni, 26 octombrie 2020

13:00 videoconferință cu tema organizării alegerilor generale

15:00 ședința CJSU

Agenda subprefectului- luna Septembrie 2020

Vineri, 25 septembrie 2020

10:00 ședință de lucru organizare alegeri

12:00 activități curente

Joi, 24 septembrie 2020

10:00 ședință de lucru Serviciul Permise și Înmatriculări Auto

11:00 videoconferință MAI

14:00 ședință CJSU

Miercuri, 23 septembrie 2020

12:00 ședință structurile MAI

14:00 activități curente

Marți, 22 septembrie 2020

10:00 ședință de lucru Serviciul Pașapoarte

12:00 ședință structurile MAI

Luni, 21 septembrie 2020

14:00 videoconferință MAI

16:00 ședință Comisia tehnică alegeri

Vineri, 18 septembrie 2020

9:30 ședință structurile MAI

11:00 activități curente

Joi, 19 septembrie 2020

10:00 ședință organizare alegeri locale

12:00 ședință de lucru

Miercuri, 18 sptembrie 2020

10:00 ședință Serviciul Permise și Inmatriculări Auto

11:00 ședință organizare alegeri locale

Marți, 17 septembrie 2020

9.00 ședință organizare alegeri locale

11:00 ședință de lucru Serviciul Pașapoarte

Luni, 16 septembrie 2020

9:00 ședință șefi servicii

10:30 ședință pe tema alegerilor locale

Vineri, 11 septembrie 2020

9:30 ședință structurile MAI

11:00 ședință de lucru

12:00 activități curente

Joi, 10 septembrie 2020

10:00 ședință DSP, ISJ

12:00 activități curente

Miercuri, 9 septembrie 2020

12:00 ședință cu managerul Spitalului Județean de Urgență Buzău și conducerea Serviciului Județean de Ambulanță.

14:00 activități curente

Marți, 8 septembrie 2020

10:00 ședință reprezentanții Direcțiilor de Evidență a Persoanelor

12:00 ședință structurile MAI

Luni, 7 septembrie 2020

9:00 ședință de lucru

11:00 activități curente

Vineri, 4 septembrie 2020

9:30 ședință structurile MAI

Joi, 3 septembrie 2020

10:00 ședință de lucru Serviciul Pașapoarte

11:00 videoconferință MAI în vederea pregătirii alegerilor locale

13:00 ședință lucru Comisia tehnică județeană

Miercuri, 2 septembrie 2020

10:00 ședință lucru Serviciul Permise și Înmatriculări Auto

12:00   activități curente

Marți, 1 septembrie 2020

10:00 ședință de lucru

12:00 activități curente

Agenda subprefectului- luna August 2020

Luni, 31 august 2020

10:00 ședință Colegiul Prefectural

Vineri, 14 august 2020

9.30 ședință de lucru

11:00 ședință de lucru- organizare alegeri locale

Joi, 13 august 2020

9:00 ședință de lucru Serviciul Pașapoarte

14:00 activități curente

Miercuri, 12 august 2020

11:00 Ședința Comisiei de fond funciar

14:00 ședință de lucru Serviciul Permise și Înmatriculări Auto

Marți, 11 august 2020

10:00 ședință de lucru- organizare alegeri locale

12:00 activități curente

Luni, 10 august 2020

12:00 activități curente

14.30 ședință cu DSP, IȘJ

Vineri, 7 august 2020

9:00 activități curente

11:00 ședință pregătire alegeri locale

Joi, 6 august 2020

10:00 ședință Serviciul Pașapoarte

12:00 activități curente

Miercuri, 5 august 2020

10:00 ședință Serviciul Permise și Înmatriculări Auto

12:00 activități curente

Marți, 4 august 2020

9:00 activități curente

12:00 ședință AEP și STS

Luni, 3 august 2020

9:00 activități curente

12:00 ședință AEP

Agenda subprefectului- luna IUNIE 2020

Vineri, 31 iulie 2020

10:30 videoconferință MAI

12:00 activități curente

Joi, 30 iulie 2020

10:00 ședință de lucru

12:00 activități curente

Miercuri, 29 iulie 2020

10.00 ședință de lucru Serviciul Permise și Înmatriculări

12:00 activități curente

Marți, 28 iulie 2020

10.00 activități curente

12:00 ședință Serviciul Pașapoarte

Luni, 27 iulie 2020

10:00 ședință de lucru structuri

12:00 activități curente

Vineri, 19 iunie 2020

10:00 activități curente

Joi, 18 iunie 2020

12:00 videoconferință MAI

14:00 ședință Comisia de Dialog Social

Miercuri, 17 iunie 2020

10:00 activități curente

15:00 participare eveniment dedicat Aviației

Marți, 16 iunie 2020

9:00 ședință de lucru Serviciul Permise și Înmatriculări Auto

12:00 activități curente

Luni, 15 iunie 2020

9:00 ședință de lucru Serviciul Pașapoarte

11:00 activități curente

 

Vineri, 12 iunie 2020

9:30 ședință de lucru

11:00 activități curente

Joi, 11 iunie 2020

9:00 ședință de lucru

11:00 activități curente

Miercuri, 10 iunie 2020

10:00 ședință Serviciul Pașapoarte

12:00 activități curente

Marți, 9 iunie 2020

10:00 ședință Serviciul Permise și Înmatriculări

12:00 activități curente

Vineri, 5 iunie 2020

11:00 activități curente

Joi, 4 iunie 2020

11:00 videoconferință cu tema punerii în aplicare a POAD

Miercuri, 3 iunie 2020

11:00 ședință Serviciul Permise și Înmatriculări

Marți, 2 iunie 2020

9:00 ședință Serviciul Pașapoarte

11:00 activități curente

Agenda subprefectului- luna Mai 2020

Vineri, 29 mai 2020

10:00 ședință în sistem audio conferință Colegiul Prefectural

11:30 activități curente

Joi, 28 mai 2020

10:00 ședință de lucru

12:00 activități curente

20:30 ceremonie religioasă în memoria eroilor

Miercuri, 27 mai 2020

12:00 ședință de lucru Serviciul Pașapoarte

13:00 activități curente

Marți, 26 mai 2020

10:00 activități curente

Luni, 25 mai 2020

9:00 activități curente

10:00 ședință de lucru Serviciul Permise și Înmatriculări

Vineri, 15 mai 2020

9:30 ședință cu structurile MAI

12:00 activități curente

Joi, 14 mai 2020

10:00 ședință de lucru

12:00 activități curente

Miercuri, 13 mai 2020

10:00 activități curente

12:00 ședință de lucru Serviciul Permise și Înmatriculări

Marți, 12 mai 2020

9:00 activități curente

12:00 ședință de lucru Serviciul Pașapoarte

Luni, 11 mai 2020

9:00 activități curente

11:00 ședință de lucru

Vineri, 8 mai 2020

9:30 ședință cu structurile MAI

12:00 activități curente

Joi, 7 mai 2020

10:00 ședință comună cu CJ

12:00 activități curente

Miercuri, 6 mai 2020

10:00 activități curente

12:00 ședință de lucru

Marți, 5 mai 2020

9:00 activități curente

12:00 ședință de lucru

Luni, 4 mai 2020

8:00 activități curente

13:30 ședință CJSU în sistem audioconferință

Agenda subprefectului- luna aprilie 2020

Joi, 30 aprilie 2020

8:00 activități curente

10:00 ședință de lucru

14:00 ședință Serviciul Permise, Serviciul Pașapoarte

Miercuri, 29 aprilie 2020

8:00 activități curente

12:00 ședință de lucru

Marți, 28 aprilie 2020

8:00 activități curente

12:00 ședință de lucru

Luni, 27 aprilie 2020

10:00 ședință Colegiul Prefectural în sistem audioconferință

12:00 activități curente

 Vineri, 24 aprilie 2020

8:00 activități curente

10:00 ședință de lucru Serviciul Permise și Înmatriculări, Serviciul Pașapoarte

Joi, 23 aprilie 2020

10:00 activități curente

Miercuri, 22 aprilie 2020

8:00 activități curente

10:00 ședință de lucru Serviciul Permise și Înmatriculări, Serviciul Pașapoarte

Marți, 21 aprilie 2020

10:00 ședință de lucru

12:00 activități curente

Joi, 16 aprilie 2020

10:00 activități curente

Miercuri, 15 aprilie 2020

8:00 activități curente

10:00 ședință de lucru Serviciul Permise și Înmatriculări, Serviciul Pașapoarte

Marți, 14 aprilie 2020

10:00 ședință de lucru

12:00 activități curente

Luni, 13 aprilie 2020

8.00 activități curente

11:00 ședință de lucru Serviciul Permise și Înmatriculări, Serviciul Pașapoarte

Vineri, 10 aprilie 2020

8:00 activități curente

Joi, 9 aprilie 2020

8:00 ședință de lucru

12:00 activități curente

Miercuri, 8 aprilie 2020

10:00 ședință de lucru Serviciul Permise și Înmatriculări, Serviciul Pașapoarte

12:00 activități curente

Marți, 7 aprilie 2020

9:30 ședință structuri MAI

11:00 activități curente

Luni, 6 aprilie 2020

10:00 ședință de lucru

14:00 activități curente

Vineri, 3 aprilie

8:00 activități curente

10:00 verificare situație Tisău

Joi, 2 aprilie

10:00 ședință de lucru

13:00 activități curente

Miercuri, 1 aprilie

10:00 ședință de lucru SRPCIV

14:00 activități curente

Agenda subprefectului- luna martie 2020

Marți, 31 martie

8:00 activități curente

12:00 ședință de lucru Comisia de evaluare a riscurilor cu privire la securitate în muncă

Luni, 30 martie

10:00 ședință Colegiul Prefectural

12:00 ședință Comisia de evaluare a riscurilor cu privire la securitate în muncă

14:00 activități curente

Vineri, 27 martie

8:00 ședință de lucru

12:00 activități curente

Joi, 26 martie

9:00 ședință de lucru

10:00 întrunire Comitet de Sănătate și Securitate în Muncă

Miercuri, 25 martie

10:00 activități curente

15:00 videoconferință

Marți, 24 martie

9:30 ședință reprezentanți structuri MAI

14:00 videoconferință

Luni, 23 martie

8:00 activități curente

Vineri, 20 martie

8:00 activități curente

10:00 ședință de lucru Serviciul Pașapoarte, Serviciul Permise

Joi, 19 martie

8:00 activități curente

12:00 videoconferință

Miercuri, 18 martie

14:00 videoconferință

Marți, 17 martie

9:00 ședință reprezentanți structuri MAI

12:00 activități curente

Luni, 16 martie

8: 00 activități curente

15:00 videoconferință

Vineri, 13 martie

8:00 activități curente

14:00 ședință CJSU

Joi, 12 martie

10:00 activități curente

17:00 ședință CJSU

20:30 videoconferință

Miercuri, 11 martie

10:00 ședință Comitet de Sănătate și Securitate în Muncă

16:30 ședință CJSU

Marți, 10 martie

10:00 ședință reprezentanții structurilor MAI

16:00 ședință CJSU

18:00 videoconferință

Luni, 9 martie

8:00 activități curente

10:00 ședință de lucru

Vineri, 6 martie

8:00 activități curente

Joi, 5 martie

11:00 Videoconferință ”Măsuri de prevenire a îmbolnăvărilor cu Coronavirus”

Miercuri, 4 martie

8:00 activități curente

10:00 ședință de lucru

Marți, 3 martie

8:00 activități curente

11:00 videoconferință ”Evaluarea activității MAI în anul 2019”

Luni, 2 martie

8:00 activități curente

10:00 ședință de lucru

Agenda subprefectului- luna februarie 2020

Vineri, 28 februarie

8:00 activități curente

Joi, 27 februarie

8:00 activități curente

13:00 ședință Comisia de Dialog Social

Miercuri, 26 februarie

8:00 activități curente

14.30 ședință de lucru AEP

Marți, 25 februarie

9:00 ședință structuri MAI

11:00 ședință extraordinară CJSU

Luni, 24 februarie

10:00 ședință Colegiul Prefectural

20:00 videoconferință cu tema prevenirii imbolnăvărilor cu coronavirus

Vineri, 21 februarie

8:00 activități curente

12:00 videoconferință evaluare activitate DSU

Joi, 20 februarie

8:00 activități curente

10:00 ședințe de lucru

Miercuri, 19 februarie

10:00 ședință Evaluare activitate Serviciul de Probațiune

14:00 videoconferință evaluare activitate OCPI

Marți, 18 februarie

9:00 ședință structuri MAI

10:00 activități curente

Luni, 17 februarie

8:00 activități curente

10:00 ședințe de lucru